Ślub jak z bajki – oczywiście z fotorelacją

      2 komentarze do Ślub jak z bajki – oczywiście z fotorelacją

Na ślubie nie może zabraknąć fotografa, który uwieczni wszystko, co stało się podczas uroczystości. Obecnie coraz częściej kręci się filmy, wiele osób jednak jest zdania, że tylko zdjęcia oferują najlepszy klimat i do tego są bardzo uniwersalne, łatwe do przesłania znajomym, udostępnienia w sieci itd. Żeby mieć wyjątkową pamiątkę z tego ważnego dnia, poszukaj kogoś, kto nie tylko „odbębni” powierzone mu zadanie, ale zrobi to z sercem i rzetelnie.

Wyjątkowa fotorelacja ze ślubu

Zdjęcia ślubne to najczęściej przynajmniej kilka ujęć z każdego ważnego momentu uroczystości. Fotografuje się zarówno przebieg ślubu cywilnego, jak i kościelnego, jeśli brane są oba. Najważniejszymi bohaterami relacji są oczywiście państwo młodzi i to oni powinni być obecni na większości zdjęć, chociaż można odejść od pokazywania ich w centrum – wtedy relacja wygląda bardziej nowocześnie i naturalnie. Czasami koncepcja relacji jest tzw. reportażowa, co ostatnio stało się bardzo modne. Można również wykorzystać tradycyjny sposób fotografowania z pozowanymi ujęciami. Taka relacja wygląda wyjątkowo elegancko.

Nowoczesny ślub

O wiele trudniej jest dobrze przedstawić na zdjęciach nietypowy ślub, odbywający się na przykład… pod wodą. Coraz więcej par chce przeżyć przygodę i zamiast zorganizować swoje zaślubiny w instytucji lub w kościele, decyduje się na jakieś szalone miejsce. Zdjęcia tworzące relację będą na pewno wyjątkowe, ale wymagają od fotografa sporych umiejętności oraz czasem odwagi, żeby podążyć za szczęśliwą parą tam, gdzie wymarzyli oni sobie powiedzieć sakramentalne „tak”.

2 thoughts on “Ślub jak z bajki – oczywiście z fotorelacją

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *